Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Lithe Audio Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné...

KONTAKTY

Perfect Online!
Čerčanská 640/30
140 00 Praha 4 - Krč
tel: +420 722 702 122
napište nám

»
test

test


Vítejte v objednávkovém systému společnosti Perfect Sound Group

AKCE  / Novinky  září

Zvýhodněná nabídka na řadu Q od KEF

Zvýhodněná nabídka 5.0 sestav KEF

Novinka  •  vestavné reproduktory  - Lithe Audio

• Aktuální doprodej naleznetete na našich stránkách.

---------------------

NOVINKY SRPEN 2020

• KEF KW1 - bezdrátová sada pro subwoofery

• KEF KF92 - aktivní subwoofer

• KEF BTS30 - Kompaktní zesilovač s BT ovladačem

test

Lithe Audio

Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné reproduktory

 

Lithe Audio Limited je dynamická a progresivní audio společnost se sídlem ve Velké Británii, která se specializuje na bezdrátové audio technologie pro domácnosti a komerční prostory. Společnost poskytuje komplexní řadu aktivních a pasivních stropních reproduktorů plných inovativních technologií. Specializuje se na technologie Wi-Fi a Bluetooth. Své reproduktory integruje i se světovými značkami pro inteligentní domy, včetně společností Apple, Amazon, Google a Control4.

Portfolio značky

 

Portfolio značky Lithe Audio se skládá z několika řad. Aktivní vestavné reproduktory jsou nabízené ve variantě Wi-Fi nebo Bluetooth, obě verze i v provedení s ochranou proti stříkající vodě.Pasivní vestavné reproduktory jsou taktéž v několika variantách, např. s ochranou IP44 nebo s nízkou montážní hloubkou 60mm.Zajímavostí jsou i odolné venkovní reproduktory v pasivní či aktivní verzi s Bluetooth.K reproduktorům výrobce nabízí i spoustu příslušenství jako jsou univerzální akustické boxy, propojovací kabeláž a čtvercovou magnetickou mřížku.

KEF KW1

Sada KW1 je navržena pro subwoofery KEF, konkrétně modely ze série KUBE a KF. Balení obsahuje vysílač a přijímač, oba komponenty v minimalistickém provedení. Při použití KEF KW1 lze subwoofery umístit libovolně po místnosti a nejste omezeni délkou kabelu. Přenos je ve vysoké kvalitě 24bit/48kHz. Sadu lze použít i s reproduktory KEF LSX a LS50 Wireless pro nekompromisní bezdrátový zvuk. Sada KW1 umožní i dva subwoofery ve stereo konfiguraci, stačí zakoupit samotný přijímač.

MDI1O