Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Ok

NOVINKY

arr3značka - MUSICAL FIDELITYHi-Fi komponenty... arr3Lithe Audio Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné...

KONTAKTY

Perfect Online!
Čerčanská 640/30A
140 00 Praha 4 - Krč
tel: +420 722 702 122
napište nám

slide /fotky30288/slider/KEF-LS50-Perfect.png
Vítejte v objednávkovém systému Perfect Online!

Objednávkový systém společnosti Perfect Sound Group je určen pouze pro registrované velkoobchodní partnery!

Bambusové podložky nabízí 3 možnosti výšky, unesou zatížení až 100 kg, chrání citlivé povrchy a zlepšují kvalitu zvuku.

Představujeme Bamboo Coupler, laminovaný bambusový blok s chaotickou konstrukcí pro lepší kontrolu rezonance. Umístěním podložek pod komponenty se zlepší zvuk a optimalizuje se zvukový výkon.

Kvůli struktuře tohoto materiálu je rezonance lépe řízena bez posunu tonálních charakteristik oproti běžným kovovým hrotům, která mají tendenci zeslabovat vyšší frekvenční rozsah.

V závislosti na tom, jak se bloky otáčí, dosáhnete tří možností výšky a každý blok unese zatížení až 100 kg. Bloky lze použít na všechny povrchy a v kombinaci se stávajícími stojany a izolačními systémy, které zlepšují kvalitu zvuku.

Každá sada obsahuje tři bambusové "kostky" o rozměrech 20 x 30 x 45 mm.

Maloobchodní cena 890 Kč / 36 EUR

Adaptér Bluehorizon RIAA Filter pro zapojení CD přehrávače přímo do gramofonového předzesilovače pro optimální zahoření bez opotřebení přenosky či desky!


Maloobchodní cena 2 490 Kč / 99 EUR

Bluehorizon Spike Shoe Extreme je pevný, multirezonanční difuzér, který rychle přenáší energii prostřednictvím minimálního bodového kontaktu, s možným zatížením přes 100kg.


Maloobchodní cena 11 990 Kč / 495 EUR

Speciální podložka Bluehorizon Promat pod vinylové desky na gramofony vyrobena z kombinace korku, gumy a dalších materiálů pro eliminaci nežádoucích vibrací.

Maloobchodní cena 2 190 Kč / 89 EUR

Speciální vodováha Bluehorizon Prolevel pro perfektní vyvážení talíře gramofonu, která se nasadí přímo na hřídel a upevní unikátním mechanismem.


Maloobchodní cena 2 690 Kč / 110 EUR

REAVON UBR-X110

REAVON UBR-X110

Model UBR-X110 přináší univerzální Blu-Ray/CD/SACD mechaniku a jako vyšší model X200 disponuje pevnou konstrukcí pro co nejlepší poměr signál k šumu. Přehrávač podporuje Ultra HD Blu-ray™ a nově podporuje i přehrávání SACD disků. Model UBR-X110 je taktéž kompatibilní s Dolby Vision®, HDR a disponuje dvěma HDMI výstupy (druhý pouze jako audio).

Vlastnosti přehrávače UBR-X110

 • Ultra pevná konstrukce s těžkou základnou - která maximálně eliminuje nechtěné vibrace.
 • Univerzální přehrávač - Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD Audio, SACD, CD. Komponent umí přehrávat i z USB nebo prostřednictvím DLNA.
 • Informace o přehrávání na obrazovce.
 • Přehrávání souborů: FLAC (2.0/5.1), M4A, AIF, AIFF, DSF (2.0/5.1), DFF (2.0/5.1), MP3, OGG, APE.
 • Kodeky a formáty: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS, DTS-HD MA, DTS-HD HRA, DTS:X.
 • Vstupy: USB (přední 2.0, zadní 3.0), Ethernet, RS-232C.
 • Výstupy: HDMI 1 (Audio+Video), HDMI 2 (Audio), Koaxiální a optický výstup.

Maloobchodní cena: 25.990 Kč / 999 EUR

NORDOST QNET Switch

QNET je ethernetový přepínač (switch) s pěti porty, který byl speciálně navržen pro audio komponenty.

Ve srovnání s jinými síťovými přepínači pro audiofily, které se v současnosti nacházejí na trhu, což jsou typicky standardní přepínače s jednoduchým upgradem buď na napájecí zdroj nebo na oscilátorech, je QNET od základů zcela přepracován. Každá část tohoto produktu, od jednotlivých dílu až po jejich umístění, bylo navržena tak, aby zdokonalilo přenos a příjem vysokorychlostních signálů a zároveň dosáhlo extrémně nízkého šumu.

Uvnitř QNET disponuje vysokorychlostním, vícevrstvým, impedančně řízeným rozložením, které optimalizuje signálové trasy, minimalizuje odrazy, rušení a přeslechy. Může se také pochlubit extrémně tichým a stabilním oscilátorem pro hlavní hodiny zařízení, který umožňuje minimální jitter a fázový šum. Je vybaven šesti vyhrazenými napájecími zdroji, které zajišťují nezatížený proud do všech částí a zároveň minimalizují křížovou kontaminaci a zajišťují čistý a bezporuchový provoz.

Na kabinet QNET je použit extrémně odolný hliník. Toto pouzdro funguje nejen jako chlazení a ochrana pro zařízení, ale také poskytuje fyzické oddělení pro pět nezávislých portů, z nichž každý obsahuje konektor 8P8C (RJ45). Fyzické oddělení každého z těchto portů je kritickým a jedinečným konstrukčním prvkem, který zajišťuje minimální přeslechy a rušení uvnitř zařízení.


QNET je vybaven vlastním stejnosměrným napájením. Pro dosažení nejlepších výsledků by však měl být napájen lineárním napájecím zdrojem QSOURCE společnosti Nordost a propojený s oceňovanými ethernetovými kabely Nordost.

Maloobchodní cena 72 990 Kč /  2 999 EUR

Lithe Audio Ceiling Speaker Hole Saw

Nastavitelný vykružovací vrták od Lithe Audio je navržen tak, aby vytvořil bezproblémové, přesné a rychlé kruhové otvory pro stropní reproduktory (nebo svítidla).

Klíčové vlastnosti:

 • Dva vysoce kvalitní nože (Pro řezání hliníku, železa, plastu a dřeva.)
 • Uzamykatelné díly
 • Nastavitelná šířka nožů 40mm - 300mm pro výřez otvoru
 • Vrták pro navrtání středu
 • Ochranný kryt, který rovněž omezuje šíření prachu

Maloobchodní cena 1 990 Kč / 79 EUR

NmI3M2Yx