Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3značka - MUSICAL FIDELITYHi-Fi komponenty... arr3REAVON UBR-X200 HIGH-END 4K ULTRA HD PŘEHRÁVAČ BR-X200  Univerzální High-End Blu-Ray přehrávač Reavon přináší... arr3Lithe Audio Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné...

KONTAKTY

Perfect Online!
Čerčanská 640/30
140 00 Praha 4 - Krč
tel: +420 722 702 122
napište nám

slide /fotky30288/slider/KEF-LS50-Perfect.png
Vítejte v objednávkovém systému Perfect Online!

Objednávkový systém společnosti Perfect Sound Group je určen pouze pro registrované velkoobchodní partnery!

Nová značka - Musical Fidelity

Musical Fidelity navrhuje a vyrábí Hi-Fi komponenty již více jak 30 let. Za tu dobu se značka stala velmi úspěšnou a získala mnoho prestižních ocenění po celém světě. Tým společnosti Perfect Sound Group je hrdý, že může značku Musical Fidelity přivítat ve svém portfoliu.

Novinky

Říjen

Fyne Audio F500SP

  • Nejnovějším kouskem do limitované série SP je nejmenší regálový reproduktor Fyne Audio F500. Jako ostatní modely této vyjímečné řady kombinuje prvky mnohokrát oceňované série F500 a prestižní série F700. Konkrétně do kabinetu z pětistovkové řady přidává speciálně upravený koncentrický měnič IsoFlare, upravenou výhybku a prémiový BassTrax (bass-reflexový systém). Vylepšením prošly i reproduktorové terminály, které jsou nyní rozšířeny o zemnící svorku. Oproti standardní verzi limitovaný model SP nabízí i upravenou základnu, jenž je vyrobena z elexovaného hliníku pro větší stabilitu. 

MjM0MjgwM