Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Ok

NOVINKY

arr3značka - MUSICAL FIDELITYHi-Fi komponenty... arr3Lithe Audio Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné...

KONTAKTY

Perfect Online!
Čerčanská 640/30A
140 00 Praha 4 - Krč
tel: +420 722 702 122
napište námBambusové podložky nabízí 3 možnosti výšky, unesou zatížení až 100 kg, chrání citlivé povrchy a zlepšují kvalitu zvuku.

Představujeme Bamboo Coupler, laminovaný bambusový blok s chaotickou konstrukcí pro lepší kontrolu rezonance. Umístěním podložek pod komponenty se zlepší zvuk a optimalizuje se zvukový výkon.

Kvůli struktuře tohoto materiálu je rezonance lépe řízena bez posunu tonálních charakteristik oproti běžným kovovým hrotům, která mají tendenci zeslabovat vyšší frekvenční rozsah.

V závislosti na tom, jak se bloky otáčí, dosáhnete tří možností výšky a každý blok unese zatížení až 100 kg. Bloky lze použít na všechny povrchy a v kombinaci se stávajícími stojany a izolačními systémy, které zlepšují kvalitu zvuku.

Každá sada obsahuje tři bambusové "kostky" o rozměrech 20 x 30 x 45 mm.

Maloobchodní cena 890 Kč / 36 EUR

Adaptér Bluehorizon RIAA Filter pro zapojení CD přehrávače přímo do gramofonového předzesilovače pro optimální zahoření bez opotřebení přenosky či desky!


Maloobchodní cena 2 490 Kč / 99 EUR

Bluehorizon Spike Shoe Extreme je pevný, multirezonanční difuzér, který rychle přenáší energii prostřednictvím minimálního bodového kontaktu, s možným zatížením přes 100kg.


Maloobchodní cena 11 990 Kč / 495 EUR

Speciální podložka Bluehorizon Promat pod vinylové desky na gramofony vyrobena z kombinace korku, gumy a dalších materiálů pro eliminaci nežádoucích vibrací.

Maloobchodní cena 2 190 Kč / 89 EUR

Speciální vodováha Bluehorizon Prolevel pro perfektní vyvážení talíře gramofonu, která se nasadí přímo na hřídel a upevní unikátním mechanismem.


Maloobchodní cena 2 690 Kč / 110 EUR

 

NDUwZ