Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Ok

NOVINKY

arr3značka - MUSICAL FIDELITYHi-Fi komponenty... arr3Lithe Audio Lithe Audio aktivní & pasivní vestavné...

KONTAKTY

Perfect Online!
Čerčanská 640/30A
140 00 Praha 4 - Krč
tel: +420 722 702 122
napište nám


NORDOST QNET Switch

QNET je ethernetový přepínač (switch) s pěti porty, který byl speciálně navržen pro audio komponenty.

Ve srovnání s jinými síťovými přepínači pro audiofily, které se v současnosti nacházejí na trhu, což jsou typicky standardní přepínače s jednoduchým upgradem buď na napájecí zdroj nebo na oscilátorech, je QNET od základů zcela přepracován. Každá část tohoto produktu, od jednotlivých dílu až po jejich umístění, bylo navržena tak, aby zdokonalilo přenos a příjem vysokorychlostních signálů a zároveň dosáhlo extrémně nízkého šumu.

Uvnitř QNET disponuje vysokorychlostním, vícevrstvým, impedančně řízeným rozložením, které optimalizuje signálové trasy, minimalizuje odrazy, rušení a přeslechy. Může se také pochlubit extrémně tichým a stabilním oscilátorem pro hlavní hodiny zařízení, který umožňuje minimální jitter a fázový šum. Je vybaven šesti vyhrazenými napájecími zdroji, které zajišťují nezatížený proud do všech částí a zároveň minimalizují křížovou kontaminaci a zajišťují čistý a bezporuchový provoz.

Na kabinet QNET je použit extrémně odolný hliník. Toto pouzdro funguje nejen jako chlazení a ochrana pro zařízení, ale také poskytuje fyzické oddělení pro pět nezávislých portů, z nichž každý obsahuje konektor 8P8C (RJ45). Fyzické oddělení každého z těchto portů je kritickým a jedinečným konstrukčním prvkem, který zajišťuje minimální přeslechy a rušení uvnitř zařízení.


QNET je vybaven vlastním stejnosměrným napájením. Pro dosažení nejlepších výsledků by však měl být napájen lineárním napájecím zdrojem QSOURCE společnosti Nordost a propojený s oceňovanými ethernetovými kabely Nordost.

Maloobchodní cena 72 990 Kč /  2 999 EUR

 

YjM1NzBmN